Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Muži | ||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R |
| 1 | ➤ Daměnice | 101 | 0 | Benešov | 16,70 | 16.40 | 16.37 | 0.03 |
| 2 | ➤ Malovice | 95 | -6 | Benešov | 16,41 | 16.35 | 16.41 | -0.06 |
| 3 | ➤ Zdislavice | 90 | -11 | Benešov | 16,49 | 16.44 | 16.49 | -0.05 |
| 4 | ➤ Drahňovice | 83 | -18 | Benešov | 16,35 | 16.24 | 16.35 | -0.11 |
| 5 | ➤ Makov | 74 | -27 | Tábor | 16,66 | 16.66 | 16.10 | 0.56 |
| 6 | ➤ Horní Měcholupy | 47 | -54 | Hlavní město Praha | 16,96 | 16.77 | 16.96 | -0.19 |
| 7 | ➤ Žernovice | 45 | -56 | Prachatice | 16,53 | 16.53 | 16.35 | 0.18 |
| 8 | ➤ Tomice | 34 | -67 | Benešov | 17,64 | 16.97 | 17.38 | -0.41 |
| 9 | ➤ Dobronice u Chýnova | 31 | -70 | Tábor | 16,66 | 16.66 | 16.15 | 0.51 |
| 10 | ➤ Radošovice | 24 | -77 | Benešov | 17,48 | 17.19 | 17.20 | -0.01 |
| 11 | ➤ Velká Chyška | 14 | -87 | Pelhřimov | 18,01 | 17.45 | 17.81 | -0.36 |
| 12 | ➤ Řepeč | 13 | -88 | Tábor | 16,98 | 16.90 | 16.91 | -0.01 |
| 13 | ➤ Dalovy A | 8 | -93 | Benešov | 18,28 | 17.67 | 17.99 | -0.32 |
| 14 | ➤ Skrýchov u Malšic | 5 | -96 | Tábor | 17,44 | 17.40 | 17.11 | 0.29 |
| 15 | ➤ Božejovice | 5 | -96 | Tábor | 17,86 | 17.86 | 17.23 | 0.63 |
| 16 | ➤ Skalice | 4 | -97 | Příbram | 17,89 | 17.48 | 17.89 | -0.41 |
| 17 | ➤ Velká (Hranice III) | 2 | -99 | Přerov | 17,79 | 17.58 | 17.79 | -0.21 |
| 18 | ➤ Zaječov | 0 | -101 | Beroun | 18,11 | 17.31 | 17.15 | 0.16 |
| 19 | ➤ Moraveč | 0 | -101 | Tábor | 23,58 | 21.58 | 22.17 | -0.59 |
| 20 | ➤ Řepeč D | 0 | -101 | Tábor | 26,37 | 18.50 | 26.37 | -7.87 |
| 21 | ➤ Radíč | 0 | -101 | Příbram | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 |
| Ženy | ||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R |
| 1 | ➤ Radošovice | 113 | 0 | Benešov | 16,03 | 15.81 | 15.59 | 0.22 |
| 2 | ➤ Zdislavice | 113 | 0 | Benešov | 16,04 | 16.04 | 15.74 | 0.30 |
| 3 | ➤ Tomice | 93 | -20 | Benešov | 16,76 | 16.76 | 16.28 | 0.48 |
| 4 | ➤ Dalovy | 67 | -46 | Benešov | 17,11 | 16.87 | 16.86 | 0.01 |
| 5 | ➤ Radošovice B | 61 | -52 | Benešov | 16,84 | 16.37 | 16.84 | -0.47 |
| 6 | ➤ Malovice | 52 | -61 | Benešov | 17,33 | 17.33 | 17.32 | 0.01 |
| 7 | ➤ Chářovice Šponky | 51 | -62 | Benešov | 16,78 | 16.78 | 16.29 | 0.49 |
| 8 | ➤ Šebířov | 36 | -77 | Tábor | 18,23 | 17.08 | 18.23 | -1.15 |
| 9 | ➤ Střezimíř | 15 | -98 | Benešov | 16,70 | 16.70 | 16.70 | 0.00 |
| 10 | ➤ Ctiboř | 15 | -98 | Benešov | 18,91 | 18.38 | 18.12 | 0.26 |
| 11 | ➤ Krotějov Sport | 12 | -101 | Tábor | 16,73 | 16.32 | 16.73 | -0.41 |
| 12 | ➤ Ratměřice | 12 | -101 | Benešov | 18,67 | 18.67 | 18.55 | 0.12 |
| 13 | ➤ Zhoř u Tábora | 8 | -105 | Tábor | 18,10 | 17.47 | 18.10 | -0.63 |
| 14 | ➤ Velká Chyška | 8 | -105 | Pelhřimov | 19,62 | 18.14 | 19.62 | -1.48 |
| 15 | ➤ Daměnice | 1 | -112 | Benešov | 32,60 | 22.13 | 32.60 | -10.47 |
| Děti-starší | ||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R |
| 1 | ➤ Horní Střítež | 72 | 0 | Tábor | 18,13 | 16.58 | 18.13 | -1.55 |
| 2 | ➤ Hulice A | 59 | -13 | Benešov | 18,05 | 16.98 | 18.05 | -1.07 |
| 3 | ➤ Ctiboř | 57 | -15 | Benešov | 18,34 | 16.60 | 18.34 | -1.74 |
| 4 | ➤ Malovice | 46 | -26 | Benešov | 18,66 | 18.23 | 18.66 | -0.43 |
| 5 | ➤ Hulice B | 43 | -29 | Benešov | 20,81 | 20.81 | 20.62 | 0.19 |
| 6 | ➤ Vlašim | 40 | -32 | Benešov | 18,89 | 17.89 | 18.89 | -1.00 |
| 7 | ➤ Keblov | 21 | -51 | Benešov | 19,30 | 18.70 | 18.20 | 0.50 |
| 8 | ➤ Ctiboř B | 6 | -66 | Benešov | 27,14 | 20.48 | 27.14 | -6.66 |
| 9 | ➤ Ctiboř mladší | 3 | -69 | Benešov | 22,00 | 21.04 | 22.00 | -0.96 |
| 10 | ➤ Radošovice | 0 | -72 | Benešov | 22,52 | 21.86 | 19.43 | 2.43 |
Liga v požárním útoku
Nejrychlejší platné časy v počet bodů.
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.




















Benešovská liga
green africa airlines
Chářovice
Labaran transfer
SDH Malovice na Facebooku
Kalendář soutěží, výsledky a videa z celé republiky.