Požární sport FireSport.eu - Czechia ( Česko ) - bez určení okresu - jiné místo
Společné akce

Benešovská hasičská liga
POŽÁRNÍ SPORT

Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.

Kolik výsledků najdete?

Ročník 2016

100
202620252024202320222021202020192018201720162015201420132012
Soutěže

Všechny výsledky

Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.

Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
Muži
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Zdislavice A 1650Benešov 14,52 0.000.000.00
2 ➤ Chářovice B 142-23Benešov 15,71 15.7114.980.73
3 ➤ Daměnice 138-27Benešov 17,04 16.7816.90-0.12
4 ➤ Jankov 133-32Benešov 14,82 14.8214.240.58
5 ➤ Chářovice A 126-39Benešov 16,83 16.4816.83-0.35
6 ➤ Ctiboř 121-44Benešov 15,60 14.7715.60-0.83
7 ➤ Malovice 117-48Benešov 15,84 15.8415.740.10
8 ➤ Načeradec A 115-50Benešov 17,87 16.4817.82-1.34
9 ➤ Makov 108-57Tábor 15,71 15.4715.71-0.24
10 ➤ Dalovy 107-58Benešov 17,44 17.1917.31-0.12
11 ➤ Bukovany 99-66Benešov 16,64 15.5416.64-1.10
12 ➤ Sloup 94-71Praha-západ 15,94 15.9414.681.26
13 ➤ Louňovice pod Blaníkem 92-73Benešov 15,56 15.5615.280.28
14 ➤ Drahňovice 87-78Benešov 16,21 16.2116.200.01
15 ➤ Tomice 64-101Benešov 17,63 17.5117.63-0.12
16 ➤ Chmelná 59-106Benešov 17,96 0.000.000.00
17 ➤ Všechlapy 53-112Benešov 18,81 17.6718.56-0.89
18 ➤ Načeradec B 50-115Benešov 16,92 16.7816.92-0.14
19 ➤ Přibyšice 43-122Benešov 17,29 17.2917.260.03
20 ➤ Křivsoudov A 40-125 Benešov 17,64 17.0517.64-0.59
21 ➤ Odlochovice 39-126 Benešov 18,92 18.9218.550.37
22 ➤ Nalžovice 38-127 Příbram 15,84 15.4215.84-0.42
23 ➤ Zdislavice B 31-134 Benešov 18,98 0.000.000.00
24 ➤ Kalenice 25-140 Strakonice 16,94 16.6516.94-0.29
25 ➤ Obrubce 21-144 Mladá Boleslav 17,55 17.5516.920.63
26 ➤ Chmelná 20-145 Český Krumlov 18,56 18.0418.32-0.28
27 ➤ Radošovice 16-149 Benešov 18,73 18.7318.630.10
28 ➤ Líchovy Panthers 15-150 Příbram 17,84 17.8017.84-0.04
29 ➤ Vranovice 15-150 Příbram 17,87 17.8717.060.81
30 ➤ Žďár 14-151 Jindřichův Hradec 17,92 17.8617.92-0.06
31 ➤ Střezimíř 13-152 Benešov 19,61 19.6118.601.01
32 ➤ Slapy B 12-153 Tábor 18,80 18.6418.80-0.16
33 ➤ Zhoř u Tábora 11-154 Tábor 18,91 18.9118.180.73
34 ➤ Malovice A 8-157 Benešov 19,22 18.7319.22-0.49
35 ➤ Netvořice 8-157 Benešov 21,66 21.6619.322.34
36 ➤ Skrýchov u Opařan 6-159 Tábor 17,47 17.4717.280.19
37 ➤ Radíč 6-159 Příbram 19,02 19.0218.260.76
38 ➤ Moraveč 6-159 Tábor 24,88 23.8524.88-1.03
39 ➤ Malovice B 4-161 Benešov 21,68 21.6821.000.68
40 ➤ Břežany II PS12 4-161 Kolín 24,43 24.3224.43-0.11
41 ➤ Křivsoudov B 4-161 Benešov 31,50 27.1331.50-4.37
42 ➤ Křížkový Újezdec 3-162 Praha-východ 19,64 18.5819.64-1.06
43 ➤ Křivsoudov 3-162 Benešov 20,46 20.4620.370.09
44 ➤ Radošovice PS12 3-162 Benešov 23,18 22.1323.18-1.05
45 ➤ Jesenice 2-163 Příbram 18,55 18.5517.071.48
46 ➤ Chotčiny (PS12) 2-163 Tábor 25,02 24.2222.841.38
47 ➤ Zahořany 1-164 Praha-západ 20,17 19.4820.17-0.69
48 ➤ Sedlčany 1-164 Příbram 20,22 19.2220.22-1.00
49 ➤ Bezděkov pod Třemšínem 1-164 Příbram 21,43 21.4321.170.26
50 ➤ Březnice 1-164 Příbram 21,66 21.6620.621.04
51 ➤ Vranovice Peklo 1-164 Příbram 21,86 21.8621.510.35
52 ➤ Nalžovice B 1-164 Příbram 21,95 21.9521.790.16
53 ➤ Dalovy B 1-164 Benešov 23,87 23.8722.920.95
54 ➤ Radošovice PS-12 1-164 Benešov 24,81 24.8124.340.47
55 ➤ Břežany II PS-12 1-164 Kolín 25,02 24.2825.02-0.74
56 ➤ Břežany 1-164 Benešov 25,98 25.4725.98-0.51
57 ➤ Břežany PS12 1-164 Benešov 26,25 23.6227.53-3.91
58 ➤ Křížov PS-12 1-164 Benešov 27,30 26.4227.30-0.88
59 ➤ Miřetice PS-12 1-164 Benešov 28,69 27.5428.69-1.15
60 ➤ Chotčiny PS12 1-164 Tábor 36,43 26.3436.43-10.09
61 ➤ Křížov PS12 1-164 Benešov 36,60 36.6036.430.17
62 ➤ Radošovice C 1-164 Benešov 36,65 24.6236.65-12.03
63 ➤ Břežany II 1-164 Kolín 36,96 35.1736.96-1.79
64 ➤ Křížov (PS12) 1-164 Benešov 40,32 40.3240.290.03
65 ➤ Vrchotice PS12 1-164 Benešov 68,09 66.8868.09-1.21
66 ➤ Miřetice (PS12) 0-165 Benešov NP 28.99120.00-91.01
67 ➤ Dvorce 0-165 Tábor NP 120.00120.000.00
68 ➤ Starosedlský Hrádek 0-165 Příbram NP 120.00120.000.00
69 ➤ Sestrouň 0-165 Příbram NP 120.00120.000.00
70 ➤ Dubějovice 0-165 Benešov NP 120.00120.000.00
Ženy
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Louňovice pod Blaníkem B 960Benešov 16,75 16.6816.320.36
2 ➤ Zdislavice 85-11Benešov 17,16 0.000.000.00
3 ➤ Sloup 74-22Praha-západ 17,76 17.0417.53-0.49
4 ➤ Načeradec 72-24Benešov 18,31 18.2317.780.45
5 ➤ Daměnice 71-25Benešov 17,44 16.9717.44-0.47
6 ➤ Dalovy 71-25Benešov 18,01 18.0117.150.86
7 ➤ Louňovice pod Blaníkem A 57-39Benešov 18,68 18.4418.040.40
8 ➤ Martinice 54-42Benešov 17,91 0.000.000.00
9 ➤ Všechlapy 53-43Benešov 18,82 18.0218.48-0.46
10 ➤ Petrovice 42-54Příbram 18,20 17.0318.20-1.17
11 ➤ Tomice 38-58Benešov 18,93 18.7818.93-0.15
12 ➤ Makov 30-66Tábor 19,31 18.4919.08-0.59
13 ➤ Chmelná 25-71Benešov 18,92 18.9018.92-0.02
14 ➤ Malovice 24-72Benešov 19,11 18.1819.11-0.93
15 ➤ Střezimíř 23-73Benešov 19,89 19.4919.89-0.40
16 ➤ Petrovice 15-81Třebíč 17,69 17.6917.660.03
17 ➤ Bezděčín 9-87Tábor 18,64 17.6318.64-1.01
18 ➤ Chmelná 4-92Český Krumlov 20,99 20.9920.520.47
19 ➤ Zahořany 3-93Praha-západ 20,68 20.6817.323.36
20 ➤ Křížov PS12 2-94 Benešov 32,91 32.9130.062.85
21 ➤ Chotčiny (PS12) 2-94 Tábor 42,49 42.4923.8018.69
22 ➤ Chotčiny PS12 1-95 Tábor 26,76 26.7626.050.71
23 ➤ Kňovice (PS12) 1-95 Příbram 27,72 27.0827.72-0.64
24 ➤ Křížov PS-12 1-95 Benešov 49,29 49.2940.858.44
25 ➤ Miřetice PS-12 1-95 Benešov 49,70 47.0649.70-2.64
26 ➤ Hořetice (PS12) 1-95 Benešov 57,64 57.6428.1529.49
27 ➤ Líchovy 0-96 Příbram NP 120.00120.000.00
28 ➤ Křížkový Újezdec 0-96 Praha-východ NP 120.00120.000.00
29 ➤ Křížov 0-96 Benešov NP 120.00120.000.00
30 ➤ Křížov (PS12) 0-96 Benešov NP 120.00120.000.00
Kdo jsme

O nás

Liga v požárním útoku

100
Záznamů
15
Počet roků
16.75
nejlepší záznam žen
Louňovice pod Blaníkem
14.52
nejlepší záznam muži
Zdislavice

Historie

Nejlepší

Nejrychlejší platné časy v počet bodů.

1Muži, Benešov
165 bodů
Zdislavice A / 0 / 0 / 14.52
2Muži, Benešov
142 bodů
Chářovice B / 15.71 / 14.98 / 15.71
3Muži, Benešov
138 bodů
Daměnice / 16.78 / 16.9 / 17.04
4Muži, Benešov
133 bodů
Jankov / 14.82 / 14.24 / 14.82
5Muži, Benešov
126 bodů
Chářovice A / 16.48 / 16.83 / 16.83
6Muži, Benešov
121 bodů
Ctiboř / 14.77 / 15.6 / 15.6
7Muži, Benešov
117 bodů
Malovice / 15.84 / 15.74 / 15.84
8Muži, Benešov
115 bodů
Načeradec A / 16.48 / 17.82 / 17.87
9Muži, Tábor
108 bodů
Makov / 15.47 / 15.71 / 15.71

Ze soutěží

Video

Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.

Z hřiště i tréninku

Fotogalerie

Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026
Miřetice, 11. 07. 2026

Doporučujeme

Odkazy

Vložit odkaz

Spojte se s námi

Kontakt

📍
Czechia ( Česko ), -, bez určení okresu, jiné místo
✉️
🌐
Profil na FireSport.eu
oficiální sborová stránka
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.